Ana sayfa Dizi Erdal Beşikçioğlu Tarih Verdi: Behzat Ç Geri Dönüyor!

Erdal Beşikçioğlu Tarih Verdi: Behzat Ç Geri Dönüyor!

PAYLAŞ
Erdal Beşikçioğlu Tarih Verdi: Behzat Ç Geri Dönüyor!

Sevilen dizilerden Behzat Ç Ne Zaman Dönüyor? sorusuna Erdal Beşikçioğlu Tarih Verdi: Behzat Ç Geri Dönüyor! İşte Behzat Ç’nin yayınlanacağı tarih.

Türk dizi tarihinde en sevilen diziler arasında yer alan Behzat Ç, ekranlara dönüyor! Geçtiğimiz günlerde Behzat Ç.’nin ekranlara geri döneceğine dair haberler paylaşmıştık. Ancak maalesef ki bu haberler sadece dedikodudan ibaretti. Behzat Ç. yayınlandığı ilk bölümünden son bölümüne kadar hayranlarının yüzünü güldürmeye devam ediyordu.

Dizinin final yapması sonrasında bir çok kişi bu duruma üzüldü ki, Türk dizi tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alıyordu. Bu olaylar sonrasında dizinin yapımcılarına, başrollerine sayısız mail gittiğine eminiz. Yapım ekibi ve oyuncular gelen yoğun istek üzerine Behzat Ç.’yi tekrardan ekranlara döndürmeye çalışıyor.

Erdal Beşikçioğlu Tarih Verdi: Behzat Ç Geri Dönüyor!

Dizinin başrol oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu, dün katıldığı Şeffaf Oda programında hayranlarına müjdeyi verdi. Yazın 13 bölümlük bir çekim yapabileceklerini belirtirken, aynı zamanda dizinin yaz aylarında yayınlanabileceğini de söylemiş oldu. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağına dair geçtiğimiz günlerde açıklamalar yapılmıştı. Dijital platform olan Blu TV ile gerekli görüşmelerin yapıldığına dair sinyaller verilmişti.

Erdal Beşikçioğlu’nun son açıklaması, aynı zamanda dizi yapımcılarının açıklamaları sonrasında dizinin internet dizisi olabileceği ihtimalini söyleyebiliriz. Dijital platformda yayınlanabilecek olan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.