Ana sayfa Uygulama Eski Uygulamalar Windows Store’dan Kaldırıldı!

Eski Uygulamalar Windows Store’dan Kaldırıldı!

PAYLAŞ
Eski Uygulamalar Windows Store’dan Kaldırıldı!

Diğer platformlardaki mağazalara göre bir kademe geride kalmış olan Windows Store’a güncelleme geldi. Eski Uygulamalar Windows Store’dan Kaldırıldı!

Microsoft Windows Store’u değiştirmeye karar vermesi ile beraber bir çok kararını açıkladı. Bu kararlardan bir tanesi de geliştiricilere gönderildi. Geliştiricilere gönderilen mailler ile beraber güncelliği olmayan veya aynı yapıdaki uygulamalar mağazadan kaldırıldı.

Geçmişten günümüze başarılarla karşımıza çıkan Bill Gates’in serveti, Microsoft’dan geliyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu zamana kadar hep ileriye dönük kararlar alan Bill Gates kurucusu olduğu şirketinde yeni kararlar ile karşımıza çıktı.

Eski Uygulamalar Windows Store’dan Kaldırıldı!

Microsoft’un kendi akıllı telefonları için oluşturduğu Windows Store’daki uygulamalar artık daha özgün olmak kaydıyla sıkı bir deneyimden geçecek. 6 Ay önce geliştiricilere duyurulması sonrasında Microsoft tarafından geçtiğimiz gün bir duyuru daha yapıldı.

Bu duyuru kapsamında önceki duyuruya kulak asmayan uygulama yapımcılarının uygulamaları, oyunları mağazadan kaldırıldı. Güncelleme almayan, kalitesi düşük uygulamalar Windows Store’da yer almayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.