Ana sayfa Oyun ETS2 Severlere Müjde! American Truck Simulator Yakında

ETS2 Severlere Müjde! American Truck Simulator Yakında

PAYLAŞ

Simulasyon oyunları arasında oyuncuların kalbini kazanmış Euro Truck Simulator 2 yapımcılarından daha gelişmiş bir oyun : American Truck Simulator Geliyor !

Euro Truck Simulator 2 oyununu, oyun oynayan neredeyse herkes bilir. Milyonlarca oyuncunun gönlünü kazanmış tır oyununda, herkes o moda girebiliyordu. Grafikleri aşırı gerçekçi olmasada, özellikle verilen görevler, kullanılan tırlar bakımından oyun, “TIRCI” damgasını veriyordu. Oyun dediğimizde aklımıza gelen türlerde, Yarış, Simulasyon, Futbol, Aksiyon gibi türler gelmekte. Bu türler arasında kimileri heyecan verici, kimileri ise zamanı gerçekten de eğlenceye dönüştürücü tarzda.

Euro Truck Simulator 2 ‘de yapılan da aslında buydu. SCS tarafından piyasaya sürülen bu efsane, kısa zaman sonunda milyonlara kadar ulaşmayı başardı. Steam’e girişinden sonra daha da satışları artan oyunun, Multiplayer oynama özelliğide gelince daha da sevilesi hale geldi. Euro Truck Simulator yapımcıları, geçmişte yaptıkları 18 Wheel Of Steel oyununun yenilenmişini karımıza American Truck Simulator olarak çıkarıcak. Baktığımız zaman American Truck Simulator‘da büyük Amerikan tırları kullanılmasınn yanı sıra, bazı yerlerde Grand Theft Auto 5’deki yerlerde geçicek. 3 Şubat 2016′da sevenleri ile buluşacak oyunun en güzel yönü ise, hem Amerikan tırlarını kullanabilece, hemde harita bakımından firma Google ile ortaklaşa çalıştığı için, gerçekçi ölçeklere sahip haritalarda oynanacak.
SCS Software Oyuna ilk başlandığında akışı, California ve Nevada’da yürütürken bunun yan sıra tırcılığın en gelişmiş olan Kenworth ve Peterbilt tırlarını da oyun içerisinde kullanabileceksiniz. Oldukça iyi bir senaryoya sahip olacak oyun, Steam’de 3 Şubat’ta yer alıcak. Steam bağlantısına gitmek isterseniz Buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıyetten Oyunun traileri de youtube’da yayınlanmış durumda. Oyunu özetleyen traileri izlemek isterseniz de aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.