Ana sayfa Editörden Facebook 360 Derece Fotoğraf Özelliği!

Facebook 360 Derece Fotoğraf Özelliği!

PAYLAŞ

Yenilik üstüne yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkan Facebook 360 Derece Fotoğraf Özelliği ile çok konuşulacak. İşte 360 fotoğraf çekme detayları.

Facebook, önümüzde ki hafta kullanıcılarının hem mobil hemde web platformlarında 360 derecelik fotoğraf görüntülenmesine olanak sağlayacağını belirtti. Facebook kullanıcıların dikkatini çekecek bir yenilik yapıyor. 360 derece fotoğrafların web ve mobil platformlarında görüntülenmesine izin verileceğini belirten Facebook, sistemin tıpkı 360 derece videolardaki gibi işleyeceğini açıkladı.

Web sistemi üzerinde fare ile tuttuğunuz videoyu istediğiniz yöne çevirebiliyorsunuz işte bu durum aynı şekilde fotoğrafta da gerçekleşecek. Özendiğimiz profesyonel fotoğrafçılarda bulunan pahalı  ve güzel video teçhizatı dışında akıllı telefonla da bu tarz paylaşımların yapılabilecek olması, 360 derecelik fotoğraf ve video paylaşımlarıyla ilgili her kullanıcının bir fikir sahibi olmasını sağlayacak ve herkesi çok sevindirecek.

Facebook 360 Derece Fotoğraf Çekme Özelliği!

Facebook, her zamanki gibi tüm kullanıcılara hitap etme kriterini bu yenilikle bir kez daha göstermiş oldu. Memnuniyet çıtasını fazlasıyla yükseğe çıkardı. Bakalım bundan sonra nasıl bir yenilik yaparak kullanıcılarını memnun edecek. Yada memnun edebilecek mi? 360 derece fotoğraf özelliğini destekleyen üçüncü parti uygulamalarla ve akıllı kameralarla elde edilen fotoğrafların yüklenmesine de izin verecek olan Facebook, kullanıcı kitlesini belirli bir kalıba sokmadan, özgürce hareket etmelerini sağlayacak.

Son yenilikle birlikte Facebook, kullanıcılarını daha fazla video ve fotoğraf üretmesi için teşvik etmeye devam ettirme niyetinde olduğunu göstermeye devam etti. Bundan sonra sıkı bir çalışma yapması gerekiyor Facebook’ un. Çünkü bu yeniliğin üstüne öyle bir yenilik yapması lazım ki kullanıcıları bu yeniliğin üstüne iki kat şaşırsın yani.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.