Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook 3D Touch Destekleyen Uygulamalar Arasında !

Facebook 3D Touch Destekleyen Uygulamalar Arasında !

PAYLAŞ

Apple’ın yeni teknoloji 3D Touch’lı uygulamalar arasına bir yenisi daha katıldı. Facebook 3D Touch için Güncelleme getirdi, Artık Peek ve Pop yapabiliyoruz. 

2016 yılında Apple’ın en iddialı çıkışı iPhone 6s serisi ile gerçekleşmiş, firma yepyeni özelliği yepyeni donanımlarıyla karşımıza çıkarmış, Bunun adını 3D Touch koymuştu. 3D Touch ile beraber birçok uygulamaya kolay erişim sağlayabiliyor, böylece zamandan kazanmış oluyoruz. Aslında inanların en değerli şeyleri, farkında olamasakta “Zaman” ve “Zamanı Nereye harcadığı”. Ancak bunun farkında değiliz. Bunun farkında
olan firmalar arasında yer alan Apple, 3D Touch teknolojisini kullanıcılarına yeni seri Akıllı telefonlarında yer verdi ve böylece zamandan tasarruf ettirerek, insanlara en değerli şeyin zaman olduğunu hatırlattı.

Geçtiğimiz günlerde insanların zamanını en çok harcadığı sosyal ağlar arasında yer alan Facebook’ta 3D Touch ile çalışan uygulamalar arasında yerini aldı. İnsanların zamanını harcarken aynı zamanda tasarruf etmesini sağlamak adına, Facebookta 3D touch ile hızlı bir şekilde, “Gönderi Yaz, Fotoğraf/Video Yükle, Fotoğraf/Video Çek ve Ara” seçeneklerine 3D Touch ile beraber ulaşabiliyoruz. Facebook tarafında yapılan güncelleme ile beraber Artık Facebook’un en temel 4 özelliğini hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

21:50 – Güncelleme şu anda Son kullanıcıya ulaşmış durumda. Cihazlarımızda Facebook uygulamasını açmadan ekrana sert bir şekilde basılı tuttuğunuzda yani Peek ve Pop olayını uyguladığımızda bu 4 seçeneğin menü şeklinde karşımıza çıktığını görebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.