Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Aracılığıyla Obamaya Mesaj Atabilirsiniz!

Facebook Aracılığıyla Obamaya Mesaj Atabilirsiniz!

PAYLAŞ
Facebook Aracılığıyla Obamaya Mesaj Atabilirsiniz

Geçtiğimiz günler de başkan Barack Obama tarafından alınan bir karar ile beraber artık Facebook Aracılığıyla Obamaya Mesaj Atabilirsiniz!

Beyaz sarayın resmi Facebook hesabında mesaj seçeneği kullanıcılara açıldı. Daha öncesinde Facebook Messenger ve diğer Facebook ağlarında mesajlaşmaya kapalı olan sayfa geçtiğimiz saatler de Obamaya mesaj atmanız açısından Mesaj seçeneğini aktif hale getirdi. Bu şekilde kullanıcılar Beyaz Saray’a mesaj atabilecek.

Amerika başkanı Obama sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor ve sosyal medya da kullanıcıları dinlemeye yönelik adımlar atmaya da devam ediyor. Son olarak bu konuda çalışmalar yapan Obama, şimdiler de ise Facebook’ta mesajlara yanıt ile gündeme tekrardan geldi. Sosyal medyanın öneminin büyük olduğunu savunan Obama bu konuyla ilgili bir çok açıklama yaptı ve sosyal medya kullanımı ile ilgili bir çok kez övgüleri toplamayı başardı.

Facebook Aracılığıyla Obamaya Mesaj Atabilirsiniz!

Oldukça yapıcı olan bu uygulamanın tanıtımı aşağıdaki gif aracılığıyla beyaz sarayın resmi facebook adresinde yapıldı. Obama tarafından alınan bu karar ile ABD’de sosyal medyanın önemi daha da artacak gibi görünüyor.

Son zamanlarda Beyaz Saray sayfası tarafından alınan kararla başkan Obamaya mesajlarınızı iletebiliyorsunuz. Bu mesajlar ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama’nın sosyal medya takımı tarafından seçiliyor.

Seçilen 10 mesaj Obama tarafından her akşam okunuyor ve cevaplanıyor. Başkan Obama’nın bu hamlesi sonrasında bir çok kullanıcı resmi facebook sayfasına mesaj atmaya başladı. Ancak unutmadan tekrardan hatırlatalım, bu uygulama sadece Beyaz Saray’ın Facebook sayfasında yani The White House isimli sayfa da geçerli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.