PAYLAŞ

Facebook’ta ‘Arkadaşlık Günü’ Videosu oluşturma özelliği geldi ! Kişiselleştirilmiş videonuzu oluşturmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

Facebook 2016 yılında birçok yenilik ile karşımıza çıkacağını belirtmişti. En büyük yenilikler, video klipler, taraftar fotoğrafları, 360 derece video paylaşımı gibi yerlerde geldi. Bu özelliklerin hepsi sırayla gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’ta “Arkadaşlık Günü” isimli kişisel video oluşturma geldi. Sadece kişiler değil, sayfalar ve gruplarda da bu özellik kullanılacak. Bugün tüm kullanıcıların timeline’ında Mutlu Arkadaşlık Günü ! Gürkan tarzında bir mesaj düştü. Bu mesajdaki “Arkadaşlık Günü videonu seyret” yazısına tıkladığınızda da kişiselleştirilmiş bir video karşımıza çıktı. Arkadaş günü kliplerini düzenleyip, fotoğrafları kendinizde seçebiliyorsunuz. 12.yıldönümünü kutlayan Facebook, bu tarz yenilikler ile kullanıcılar arasındaki bağları arttırmayı planlıyor. Arkadaş günü videosu oluşturmak için Buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

facebook friend day videosuSatın aldığı bir diğer uygulama, Whatsapp’ında günlük aktif kullanıcısının 1 milyar’a yaklaştığı bilinen Facebook’un, ne gibi güncelleme ile karşımıza çıkacağı ise henüz belli değil. Facebook’a gelen bu güncellemeler ile beraber whatsappda da yenilikler geleceğe benziyor. Bu tarz güncellemelerin bu platforma da gelmesi, kullanıcıları mutlu edecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.