Ana sayfa İnternet Facebook at Work Özelliği Yakında Geliyor!

Facebook at Work Özelliği Yakında Geliyor!

PAYLAŞ

İş hayatı içinde çoğu internet kullanıcısı gerek mobil gerekse masaüstü cihazlarını kullanarak Facebook erişimini sağlıyor. Fakat birçok iş yerinde Facebook kullanımının mesai saatleri içinde yasaklanmasından dolayı büyük bir kullanıcı kaybeden Facebook, geliştirdiği yeni hizmeti ile iş hayatında Facebook kullanımının artmasını amaçlıyor.

Facebook, geliştirdiği bu yeni hizmet ile profesyonel iş dünyasına yönelik bir adım atarken, diğer kişisel Facebook hesaplarından ve platformundan tamamen farklı bir ortam geliştirmeyi hedefliyor. Alt yapı olarak klasik Facebook’a benzer olacak olan bu Facebook at Work hizmeti kişiler arası dosya transferlerini daha hızlı gerçekleştirecek.

Mark-Zuckerberg

İşletmelerin bünyesinde çalışan Facebook kullanıcılarına yepyeni bir ağ ortamı oluşturarak kişiler arası mesajlaşma özelliklerini de tamamen açık bir şekilde bırakıyor. Facebook at Work aynı zamanda şirketlerin kurumsal içerikli tüm haberlerini ve gelişmelerini yayınlama fırsatı tanıyacak.

Mobil cihazların yükselişinden sonra mesajlaşma özelliğinin artık pek kullanılmamasından sonra Facebook iş hayatına sahip kullanıcıları da kaybetmemek adına başarılı bir projeye adım atmış gibi gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.