Ana sayfa İnternet Facebook Grup Uygulamasını Duyurdu

Facebook Grup Uygulamasını Duyurdu

PAYLAŞ

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan sosyal ağ olan Facebook, yeni uygulaması Facebook Groups‘u duyurdu. Ülkemiz için henüz Türkçeleştirilmemiş olsa da ilerleyen dönemlerde muhtemelen ismi Facebook Gruplar olacağını tahmin ettiğimiz uygulama, üye olduğunuz Facebook gruplarını tek bir ekrandan yönetmenizi sağlıyor. Standart Facebook akışında çoğu zaman gözden kaçan Facebook gruplarına erişim bu sayede artık daha kolay olacak ve istenirse uygulama içerisinde yeni bir grup oluşturulabilecek.

Facebook Messenger, Facebook Sayfa Yöneticisi ve Facebook Home gibi uygulamalara ek olarak duyurulan Facebook Groups uygulaması ücretsiz olarak Android ve iOS platformları için indirilebilir durumda. Giderek daha küçük parçalara ayrılan Facebook, kendi ekosistemini oluşturmaya kararlı gibi görünüyor.

facebook-gruplar-uygulamasi-tanitildi-2

Her ay 700 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan gruplar bu sayede daha aktif ve etkin bir şekilde kullanılabilecek. Güncel gruplardan güncel olmayan gruplara göre yapılan listemelede, isterseniz yeni gruplara kaydolabilir, isterseniz mevcut gruplarınızı düzenleyebilirsiniz.

Facebook Group uygulamasını Android‘e indirmek için buraya, iOS‘a indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.