Ana sayfa Uygulama Facebook Hello Caller ID & Blocking .apk Dosyası İndir

Facebook Hello Caller ID & Blocking .apk Dosyası İndir

PAYLAŞ

Facebook’un Hello Caller ID & Blocking uygulaması duyuruldu. Hello’nun .apk dosyasını indirerek cihazınıza yükleyebilirsiniz. Hello Caller ID & Blocking 1.0.0.3.0 sürümünün .apk uzantılı dosyasını indirme linki yazımızın içerisinde. Uygulama Türkiye için Google Play Store üzerinden yayınlanmadı.

Facebook Hello Telefon Uygulaması Duyuruldu başlıklı yazımızda tüm detaylarıyla paylaştığımız Facebook Hello Caller ID & Blocking uygulamasının .apk dosyasına ait linkler aşağıda yer almaktadır. İnternette paylaşılan 2 farklı sürümü de sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye’de yayınlanmayan uygulamayı bu sayede Android işletim sistemli cihazlarınıza kurup kullanabilirsiniz. Uygulamanın .apk dosyasını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Hello Caller ID & Blocking .APK 1.0.0.3.0 İndir (Boyut : 9.7 MB)

Yukarıdaki linke tıklayarak uygulamanın .apk uzantılı halini telefonunuza kurabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce Android cihazınızın Ayarlar kısmından “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümünü aktifleştirmeniz gerekiyor. Uygulamanın Google Play Store sayfasına erişmek için tıklayınız.

Hello Caller ID & Blocking Ekran Görüntüleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.