Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor!

Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor!

PAYLAŞ
Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor

Farklı güncellemeleri ile son zamanlar da dikkat çeken popüler sosyal ağ devi Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor! İşte detaylar.

Bir çok platformun özelliğini kendi uygulamalarına veya kendi bünyesine katan Facebook, rakiplerinin sayısını arttırıyor. Biliyorsunuz ki özellikle de son 2 sene içerisinde hem Facebook, hem de alt servislerinde gerçekten büyük yenilikler karşımıza çıktı.

Canlı yayın servisleri, alışveriş yapma, müşteri hizmetleri, snapchat filtreleri, hikaye özelliği derken Facebook tarafına bir yenilik daha getirilecek. Facebook platformuna yeni bir özellik getirmöeyi planlıyor. Şirket sayfalarının fazlasıyla yer aldığı Facebook’da artık iş ilanı verilebilecek. Zaten bir süredir sayfalar da etkinlik vs. oluşturuluyordu. Buna benzer bir şekilde düzenlenecek olan yeni sayfalar da Facebook iş ilanları verilebilecek. Kısaca Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor demek mümkün. Böylelikle kullanıcılar şirketlerin sayfalarına girdiğinde iş ilanlarına başvuru yapabilecek.

Facebook Linkedin Tarzı iş ilanı Özelliği Getiriyor!

Sistem için farklı bir işleyiş tarzı ortaya atılmış. Facebook profilinizde yaptığınız işleri daha da açıklayıcı hale getirmek adına Profil etiketleri isimli bir güncelleme daha gelebilir. Bu güncelleme sayesinde yeteneklerinizi sıralamanız mümkün olacak. Aslında Linkedin’in farklı bir versiyonunun getirilmeye çalışıldığını görmek mümkün.

fb2

Her ne kadar temel de Linkedin tarzında bir sistem olarak görünmese de, ince detaylara baktığımız zaman Facebook’un bu sefer gözünü Linkedin’e diktiğini söylememiz mümkün.

Snapchat’in özelliklerini harmanlayarak kendi projelerinde kullanan Facebook, bu sefer de gözünü Linkedin’e dikmiş. Özellik şu an için farklı bölgelerde kullanıma sunulacak. Kısa zaman içerisinde de tüm bölgedeki kullanıcılara açılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.