Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Messenger Çökme Sorununa Çözüm!

Facebook Messenger Çökme Sorununa Çözüm!

PAYLAŞ

Bir çok kullanıcı Messenger uygulamasını kullanırken hata aldığını belirtmişti. Bu hatalardan Facebook Messenger Çökme Sorununa Çözüm haberimizde

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Facebook ilk kurulduğu zamanlar genellikle mesajlaşmak için kullanılıyordu. Şimdi ise teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ve akıllı telefonların yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte, sadece mesajlaşma olarak kullanılan Facebook bambaşka bir dünya haline geldi.

Facebook kitlesini mesajlaşma olarak kullananlar için ise Messenger uygulaması geliştirilmişti. Zuckerberg, Messenger’in farklı bir uygulama olacağını çok önceden duyurmuştu. Facebook Messenger oldukça popüler ve yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması ancak kullanıcıların çoğu bu uygulamanın verdiği hatalar ve karşılaştıkları sorunlardan dolayı şikayetçi.

Facebook Messenger Çökme Sorununa Çözüm

Söylenenlere göre Messenger uygulaması bazı Android cihazlarda (genellikle Lollipop’u ve daha yeni sürümleri kullanan cihazlarda görülüyor) başlatılamıyor ve Messenger başlatılamadı şeklinde bir hatanın ekranda belirlemesiyle kullanıcılar rahatsız. Yaklaşık olarak 2 senedir kullanıcıları rahatsız eden bu hatanın neden kaynaklandığını ve ne sebep olduğu henüz bilinmiyor. Bu konuya ilişkin Facebook tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ancak bazı internet kullanıcıları ile aktif olarak sosyal medaya kullanan insanlar bu hataların neden kaynaklarını bildiklerini iddia ediyorlar.

Facebook Messenger Çökme Sorununa Çözüm 2

Forumlarda yapılan açıklamalara göre Facebook Messsenger’in başlatılamamasının nedeni, uygulamadan çıkış yaparken kullandığınız tuş.

Eğer ki uygulamadan çıkış yapmak için geri tuşunu kullandıysanız ve son kapatılan uygulamalardan yeniden açmaya çalıştıysanız Messenger Başlatılamadı hatası ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu durumu eğer yaşamak istemiyorsanız Home tuşunu kullanarak uygulamadan çıkış yapmanız gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.