Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Messenger Oyun Oynatacak!

Facebook Messenger Oyun Oynatacak!

PAYLAŞ
Facebook Messenger Oyun Oynatacak!

Merakla beklenen Messenger güncellemesi sonrasında kullanıcılar anlık oyunlar oynayabilecek. Güncelleme sonrasında Facebook Messenger Oyun Oynatacak!

Facebook’un popüler mesajlaşma uygulaması Messenger’a oyun güncellemesi geliyor. Sosyal ağ devi Facebook, Messenger aracılığıyla oyun oynanabilmesini sağlayacak. Sık sık güncellemelerin yapıldığı Messenger tarafında uzun süredir oyun güncellemesi bekleniyordu. Yeni güncelleme ile Facebook Messenger Oyun Oynatacak. Messenger uygulaması için oyunlarla dolu dönem başlıyor.

Şirket içerisinden gelen sızıntılara göre Messenger yakın bir tarihte güncelleme alacak ve bu güncelleme ile beraber oyun oynanabilir bir platform oluşturulacak. HTML5 aracılığıyla farklı tarzda oyunlara yer verecek olan Facebook ayrıca, Messenger’a gizlenen oyunların sayısını da arttıracak. Bu da hem kullanıcı sayısını arttırırken, hem de uygulamalayı eğlenceli hale getirecek.

Facebook Messenger Oyun Oynatacak

Mesajlaşılan kişi ile anlık oynanabilecek olan oyunların, Messenger’ın kullanımını arttırmasına katkıda bulunacağı söyleniyor. Gelen ilk sızıntılara göre Candy Crush oyun serilerinin yapımcıları Messenger’a göre oyun tasarlamış bile. Shuffle Cats isimli oyun, Facebook Messenger içerisinde yerleştirilerek, kullanıcıların beğenisine sunulacak.

facebook-messenger-oyun-oynatacak-jpeg

İlerleyen zamanlarda farklı tarzda oyunların da yer verileceği güncelleme şu an için beta aşamasında. Sadece belirli kişiler oyun oynayabiliyor. Beta testleri tamamlandıktan sonra tüm kullanıcılar Messenger üzerinden oyun oynayabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.