Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Messenger Uygulaması Geri Geliyor!

Facebook Messenger Uygulaması Geri Geliyor!

PAYLAŞ

Facebook, bir süre önce kendi mesajlaşma uygulaması Messenger‘ı bünyesinden çıkartarak dışarıya almıştı. Bu değişiklik sonrasında Facebook mobil uygulaması üzerinden kontrol edebildiğiniz mesajları bu değişiklik sonrası aynı mobil uygulama üzerinden kontrol edebilme özelliği devre dışı bırakılmıştı ve mesajları kontrol edebilmek için ek olarak Facebook Messenger uygulamasını indirmeye ihtiyacınız oluyordu.

İşlevsel bir şekilde çalışan bu uygulamanın, Facebook dışına taşınması ile bir anda bütün işlevselliği tüm kullanıcıların gözünde yok olmuştu. Özellikle donanımsal anlamda sıkıntı yaşayan mobil cihaz sahipleri bu uygulamayı ek olarak çalıştırması demek fazladan sistem kaynağı tüketimi demek olduğu için birçok kullanıcı bu konuda sıkıntı yaşıyordu.

maxresdefault

Facebook kullanıcılarının bu bağlamda geri dönüş olarak olumsuz tepkilerini alan Facebook dersine iyi çalışmış olacak ki, son yapacakları geliştirme ile birlikte Facebook Messenger uygulamasını tekrar Facebook mobil uygulaması içine almayı planlıyor.

Yapılacak bu son değişiklik ile birlikte artık Facebook Messenger eski haliyle tekrar kullanılabilir hale gelecek. Değişikliğin ne zaman hayata geçirileceği konusunda kesin bir bilgi olmamakla beraber yakın bir zaman içerisinde aktif hale getirilmesi söz konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.