Ana sayfa Bilgisayar Facebook Messenger Windows 10 Mağazalarında!

Facebook Messenger Windows 10 Mağazalarında!

PAYLAŞ

Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger Windows cihazlara gelmeye hazırlanıyor. Betada olarak Facebook Messenger Windows 10 Mağazalarında!

Facebook’un bir zamanlar mesajları görebilmek için mecbur kıldığı ve şu anda aktif kullanıcı sayısının rekor bir şekilde arttığı Facebook Messenger, artık Windows 10 mağazalarında yer alıyor. Daha öncesinde Windows 10 işletim sistemi için Facebook Mmessenger’in geleceği konusunda bazı kaynaklar haber yayınlamış ve bunun yanı sıra ekran görüntüleri paylamıştı .

Her ne kadar bir çok kullanıcı bu haberlere inanmasa da, Facebook Messenger uygulaması kısa bir süre önce Windows mağazasında yer aldı. Microsof Mağazasının yanı sıra Windows 10 mağazasında da beta olarak karşımıza çıkan Messenger, şu anda sadece Amerika da kullanıyor. Betadan sonra ülkemizde de rahatlıkla kullanabileceğimiz Messenger uygulaması, böylelikle Facebook’un daha da büyümesine yardımcı olacak.

facebook messengerFacebook’un kendi mesajlaşma uygulaması Messenger’i bu tarz platformlarda yayınlaması, büyüme planlarını apaçık ortaya koyuyor. Facebook Messenger uygulaması şu anda Microsoft mağazası ve Windows 10 mağazalarında beta olarak yer alıyor. Ancak ülkemize açık olmadığı için, beta’nın bitmesini bekleyeceğiz. Lakin şu anda Türkiye’den indirebilmek mümkün değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.