Ana sayfa Editörden Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor!

Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor!

PAYLAŞ
Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor! Alınan kritik karar ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Messenger hakkında çok önemli bir karar alındı. Daha öncesinde Facebook üzerinden istediğimiz ile mesajlaşıyorduk. Herhangi bir uygulama vs. indirmeden gerçekleştirilen mesajlaşmalar sonrasında Facebook, Messenger isimli uygulamasını duyurdu ve artık yazışmaların bu uygulama ile yapılmasını sağladı.

Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor!

Facebook Messenger uygulaması başlangıçta daha hızlı iletişim için getirilmişti. Ancak daha sonrasında mesajlaşma uygulamaları ile arasında rekabet oluşunca, Facebook Messenger’ı zorunlu halde getirdi. Geçtiğimiz gün Facebook tarafında gelen haberler gösteriyor ki, Messenger artık Facebook kullanıcıları için olmazsa olmaz olacak. Facebook, bir süre önce başlattığı Messenger ile mesajlaşma dönemini, daha da arttırmak istediği için sosyal medya ağını kullananları sinirlendirecek bir hamle ile karşımıza çıktı.

Facebook geçtiğimiz günlerde aldığı bir kararla kullanıcılarını bir hayli şaşırttı. Sektördeki diğer mesajlaşma uygulamalarından ziyade kendi uygulamasını ön planda tutmak isteyen şirketin aldığı bu karar ile birlikte Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor!

Kullanıcılar alınan karara karşın oldukça şikayetçi görünüyor. Ancak Facebook’un ilk yaptığı hamle sonrasında bu hareketin çok fazla etki edeceğini düşünmüyorum. İlk olarak mobilden mesajlaşma sadece Messenger’dan yapılırken, şimdilerde zorunlu hale gelmesi, beklenen bir olaydı. Bakalım bu durum kullanıcıları nasıl etkileyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.