Ana sayfa Uygulama Facebook Messenger’a Spotify Eklentisi Geldi

Facebook Messenger’a Spotify Eklentisi Geldi

PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme uygulaması Apple Music sonrasında güncellemeler yaptı. Facebook Messenger’a Spotify Eklentisi Geldi

Facebook, Messenger uygulaması ile büyük bir başarıya imza attı. Facebook ekibi, Messenger uygulamasını bizlere sunduğundan beri aktif kullanıcı sayısı her geçen gün arttı. Güncellemeleri ile kendinden söz ettiren Messenger, yeni bir güncellemeye daha imza attı.

Facebook Messenger’da Spotify Nasıl Kullanılır ? 

Bugünden itibaren Facebook ekibi, Messenger da Spotify için destek sunmaya başladı. Android veya iOS işlemci sistemi içeren telefon kullanıcıları, Messenger uygulamasında sohbet içerisindeyken “Daha Fazla” kısmından Spotify eklentisini kullanabilir. Kullanıcılar Spotify seçeneğine dokunduktan sonra, Spotify uygulamasına yönlendiriliyor. Uygulamaya yönlendirilen kullanıcılar, Spotify aracılığı ile Messenger da sohbet ettiği kişi veya kişilere istedikleri şarkı, sanatçı, albüm ya da çalma listesi gönderiyor. Seçilen nesnenin albüm kapak resmi de sohbet içerisinde görünüyor.

Bildiğiniz üzere Spotify uygulaması üzerinden de paylaşım yapılabiliyor fakat Messenger üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde paylaşım yapmak mümkün. Bu da hem Spotify hem de Messenger kullanıcılarına zahmetsiz paylaşım imkanı sunuyor. Yeni güncelleme ile birlikte Messenger üzerinden oldukça müzik paylaşımı yapılacağa benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.