Ana sayfa Editörden Facebook Messenger’da Tehlikeli Dönem Başlıyor!

Facebook Messenger’da Tehlikeli Dönem Başlıyor!

PAYLAŞ

Eğer mesajlarınızın gizli kalmasına önem veriyorsanız, Facebook Messenger’da tehlikeli dönem başlıyor! haberimizi dikkate alınız.  

Facebook Messenger uygulamasını kullanan kullanıcılarımızın yazışmaları bazı kişilerden korunmak hepimiz hakkıdır. Facebook tarafından yeni gelen bu özellik bir nebze de olsa Messenger hakkında ki şüphelerimizi sonlandıracak.

Facebook’u kişisel olarak kullandığımız gibi kişisel güvenliğimizde oldukça önemli bir yere sahiptir. Güvenliğe yönelik son dönemlerde teknolojilerin büyük devleri gündemde. Ayrıca en önemlisi de son kullanıcıların güvenlik açısından büyük şirketleri harekete geçirmiş bulunuyor. WhatsApp’ın varsayım olarak belirlediği uçtan uca şifreleme özelliği ile karşı tarafa gönderdiğimiz mesajları başka insanların eline geçmemesi büyük önemle engellemekte. Whatsapp’ın aldığı güvenlik önlemleri, Messenger’a da gelebilir.

Facebook Messenger’da Tehlikeli Dönem Başlıyor!

O yüzden Facebook Messenger’ın yeni özelliği olan mesaj gizliliği şirketler tarafından bir adım daha ileri taşımaktadır. Bu hazırlıklar gelen duyumlara göre hazırlığa devam ediyor. Facebook Messenger’ın kullanıcıları çok olduğundan dolayı,  Son gelen güncelleme ile birlikte bant kaydı ile herkes kendi kendini imha edebilecek! Kendi kendini imha eden mesajlar denildiği zaman akıllara görevimiz tehlike serisinin gelmesi imkansız gibi bir şey.

Facebook Messenger’da Tehlikeli Dönem Başlıyor başlığını atmamızın sebebi de bu aslında. Bundan dolayı görünen o ki film ajanslarının görevlerini bildiren ve sonra kendi kendine yanan uyarı bantı kayıtları gibi bizlere de gelen mesajları kendi kendine yok edebilecektir. Bizler bir ajan değiliz ve olamayızda o yüzden hepimizin mesajları gizli kalması için yazışmalarımız bulunuyor. Facebook Messenger’da tehlikeli dönemi başlıyor haberimizi dikkate alarak günümüzde ki insanlar tarafından mesajlarımız ellerine geçmesin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.