Ana sayfa Uygulama Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı! Zuckerberg Duyurdu

Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı! Zuckerberg Duyurdu

PAYLAŞ

Sosyal medya da uzun bir zamandır, bir geliştirici tarafından yapılmış MSQRD uygulaması konuşuluyor. Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı!

Bu zamana kadar karşımıza çıkan başarılı uygulamaları kendi bünyesine katan Facebook, yeni bir uygulamayı daha kendi bünyesine kattı. Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan MSQRD uygulaması, Facebook Tarafından satın alındı.

Geçtiğimiz günlerde sizlere yüzlerinize farklı efektler verip, amaçsızca troll fotoğraflar yada videolar oluşturabileceğiniz MSQRD uygulamasını tanıtmıştık. Şuradaki bağlantıda uygulamanın nasıl kullanılacağı vs. yer alıyor. Uygulama özellikle sosyal medya da fazlasıyla konuşulunca, Mark Zuckerberg Facebook yönetimine bunu belirtti ve uygulamayı satın almak için geliştirici ile görüştü. Facebook öyle bir teklif ile gitmiş olmalı ki, geçtiğimiz günlerde Mark Zuckerberg uygulamayı kullanarak bir video yayınladı.

Dünya çapında ilgi gören MSQRD uygulamasını Facebook satın aldı. Facebook bu uygulamayı satın almak için ne kadar ücret ödedi şu an için gizli tutulsa da, Mark Zuckerberg’in bu haberi paylaştığı “Troll içeren” videoyu izlemek isterseniz de ;

Bu zamana kadar istedikleri her uygulamayı satın alan Facebook yönetimi, büyüme planları arasına bu uygulamayı da koymuş olmalı ki, uygulamanın uzun bir süre gündemde kalması sonrasında Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.