Ana sayfa iOS Facebook Paper Kullanıma Sunuldu

Facebook Paper Kullanıma Sunuldu

PAYLAŞ

Son haftaların beklenen gelişmesi olarak Facebook Paper dün kullanıma sunuldu. Sadece iOS platformu için yayınlanan Facebook Paper’a şimdilik App Store Türkiye üzerinden ulaşmak mümkün değil. Ancak iPhone, iPad veya iPod cihazlarınızdan hesabınızın konumunu ABD olarak seçerseniz, Facebook Paper’ı kullanabiliyorsunuz.

Timeline tasarım değişikliğiyle eleştirilen Facebook, Paper isimli uygulamasıyla büyük beğeni topladı. Facebook akışının yanı sıra Teknoloj, Ekonomi, Spor gibi farklı haber kategorilerini de içerisinde barındıran Paper uygulaması aslında bir haber, gazete uygulaması olarak ele alınabilir. Henüz Türkçeleştirilmediği için uygulamanın bildirimleri ve içerisi İngilizce ancak ilerleyen dönemlerde Türkçe olarak yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

facebook-paper-teknovi

Facebook Paper ile Facebook akışının yanı sıra Facebook sayfalarını da görüntüleyebiliyor, paylaşımları beğenip yorum yapabiliyorsunuz. Parmak jestleri ile kullanımının oldukça pratik olduğunu söyleyebileceğimiz Facebook Paper’ın gelecek vaad eden bir uygulama olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.