Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Size Özel Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturuyor!

Facebook Size Özel Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturuyor!

PAYLAŞ
Facebook Size Özel Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturuyor

Geçen sene karşımıza çıkan Arkadaşlık Günü, bu sene de karşımıza çıkıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Facebook Size Özel Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturuyor!

Özel günlere düşkünlüğü ile bilinen Facebook, yepyeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Facebook’un kuruluşunun ardından geçen 13 sene sonra, Facebook 2015 yılında başlattığı, “Arkadaşlık Günü'” özel video oluşturma uygulamasını sundu. Yeni sunulan video oluşturma olayı yeni bir akım gibi karşımıza çıktı. Arkadaşlık günü videosu nasıl oluşturulur? sorusunun cevabını gelin beraber cevaplayalım.

Son zamanlarda güncellemeleriyle bir hayli dikkat çeken Facebook, Mark Zuckerberg tarafından 2015 yılında başlatılan “Arkadaşlık Günü” akımına 2017 yılında da devam ediyor. Kullanıcıların arkadaşlarının tamamını bir video haline getirerek, arkadaşlığın önemini vurguluyor.

Facebook Size Özel Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturuyor!

Arkadaşlık günü adı altında video oluşturmak bir hayli kolay. Tek yapmanız gereken Facebook anasayfasında gelen bildirimdeki linke tıklamak. Bildirim gelmedi veya kapattıysanız, şuradaki link aracılığıyla Arkadaşlık Günü videosu oluşturabilirsiniz.

“Bizi biz yapan arkadaşlarımızdır. İşte bu yüzden arkadaşlıkları kutlamak için sana bu videoyu hazırladık. Facebook ekibi olarak, videodan keyif alacağını umarız.” şeklinde bir bildirim yayınlayan Facebook, bu bildirime tıklayanlara özel bu videoyu oluşturuyor. Videoyu oluşturduktan sonra ise, aşağıdaki gibi düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarını seçmek istediğiniz arkadaşlarınızı tek tek seçebiliyorsunuz.

Hazırlanan videolarda arkadaşlarınızın tamamının görselleri yer alıyor. Bu görseller insan figürü oluşturuyor ve dans ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.