Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Hayatımıza Gireli Tam 12 Yıl Oldu !

Facebook Hayatımıza Gireli Tam 12 Yıl Oldu !

PAYLAŞ

Facebook Hayatımıza Gireli Tam 12 Yıl Oldu Facebook’ta anasayfanızda ‘Arkadaşlık Günü’ videolarını bu aralar çok sıklıkla görüyor olabilirsiniz…

Dünyanın en çok ziyaret edilen Sosyal ağı Facebook’ta yenilikler ard arda gelmeye başladı. Herkes aslında bu gelen güncellemelerin ve yeniliklerin asıl kaynağını sorguluyor, Çünkü Facebook özellikle bu yıl, ard arda birçok yenilikle karşımıza çıktı. En son Arkadaşlık Günü Videosu Oluşturulması adına bir yenilik getiren Facebook, kullanıcıların kişiselleştirilmiş video oluşturabilmesini sağlıyordu. Arkadaşlık videosu oluşturma muhabbetinin asıl çıkış kaynağı ise yine ‘Facebook‘ oldu. Çünkü bugün 12. yılını dolduran sosyal ağ, yeni yılını kutlarken de bu şekilde bir yenilikle kullanıcıların karşısına çıkmak istemiş. Mark Zuckerberg, Facebook’un 12. Yılını kutlarken Canlı yayın açtı ve kullanıcılara, “Bu günlere sizlerle beraber geldik, birlikteliğimizi bu şekilde simgeleyen bir yenilik getirmek istedik” şeklinde bir konuşma yaptı. Yerinde bir konuşma yapan Mark Zuckerberg, birliktelik mesajlarıyla da gündeme oturdu. Yenilik sadece Arkadaşlık günü fikrini ortaya çıkarmakla bitmemiş, bunun yanı sıra özel Stickerlar da yapılmış. Facebook’un 12. yılını kutlaması ile beraber ortaya çıkan yeni stickerlara da Sticker Mağazasından ulaşabilirsiniz .

Aslında çokta uzun bir zaman geçmiş diyemeyiz, Ancak küçümsenecek gibi de değil. Tam 12 yıldır hayatımızın bir parçası olan Facebook, birçok kişinin hayatında olumlu etkiler bırakırken, birçok kişide de olumsuz etkiler bıraktı. Ancak yinede, 12 yıldır hayatımızda büyük bir yer edinen Facebook’u bu başarıdan dolayı tebrik etmek lazım.

U.K : Anasayfamızı kaplayan Arkadaşlık günü, arkadaşların videosunun asıl çıkış kaynağı aslında Facebook’un 12 yıldır hayatımızda olmasıydı. Kuruluşundan bu yana bu kadar zaman geçen sosyal ağ, güncelleme ile beraber Arkadaşlık Günü videosunu getirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.