Ana sayfa Uygulama Facebook Telefonumu Yavaşlatıyor Diyenlere : Facebook Lite

Facebook Telefonumu Yavaşlatıyor Diyenlere : Facebook Lite

PAYLAŞ

En popüler sosyal ağı olan Facebook’u kullanırken telefonunuz yavaşlıyor mu? Facebook Lite uygulaması ile 2G hızında ve hızlı bir Facebook deneyimi yaşamanız mümkün. Telefonunuzu yavaşlatmayan Facebook uygulaması yayınlandı.

Her geçen gün üye sayısını artıran dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, Google Play Store üzerinden Android’li mobil cihazlar için Facebook Lite sürümünü duyurdu. Facebook Lite sürümü giriş seviyesindeki cihazlar ve düşük internet bağlantı hızına sahip ülkeler düşünülerek hazırlanmış.

facebook-lite-google-play-store-android

Şimdiden 50.000 indirme sınırına yaklaşan Facebook Lite, ağırlıklı olarak Afrika ülkelerinde indirilmeye sunuldu. Sadece 250 KB boyuta sahip olan Facebook Lite ile Facebook’un tüm temel özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Zaman tüneli görüntüleme, Facebook üzerinden mesajlaşma, tüm bildirimleri alma, grup yönetimi gibi özellikler ile Facebook Lite, temel ihtiyaçlara cevap veriyor.

Küresel olarak yayınlanacağını tahmin ettiğimiz Facebook Lite ile giriş seviyesindeki Android cihazlarda hızlı bir Facebook gezinimi sağlayacak. Aynı zamanda pil tüketimi konusunda da daha başarılı görünüyor. Yani Facebook sizin için sadece mesajlardan ve bildirimlerden ibaretse siz de Facebook lite kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.