Ana sayfa Sosyal Medya Facebook, Twitter ve Youtube’a Erişim Engeli Mi Geldi?

Facebook, Twitter ve Youtube’a Erişim Engeli Mi Geldi?

PAYLAŞ
Facebook, Twitter ve Youtube'a Erişim Engeli Mi Geldi?

Sosyal medya yavaşlığı sonrasında kullanıcılar giriş yapamıyor. Facebook, Twitter ve Youtube’a Erişim Engeli Mi Geldi? Whatsapp’a neden girmiyor? İşte detaylar.

Geçtiğimiz hafta sosyal medya sitelerinde yaşanan sorun tekrardan başladı. Popüler sosyal medya sitelerinden Facebook, Twitter, Youtube’a giriş yok. Kullanıcılardan bazıları, Twitter’a neden girilmiyor? Facebook’a engel mi getirildi? tarzında sorular soruyor. Ayrıca Facebook’un sunucularında bulunan bir çok hizmete de giriş yapılmazken, Whatsapp’dan mesaj göndermek istediğinizde de kısmen hatalar alınıyor.

Türk Telekom, Superonline gibi internet servis sağlayıcıları tarafından konu ile ilgili resmi açıklamalar yapılmasa da, yaşanan sorun ile alakalı Twitter’da bir çok tweet atıldı. Kullanıcılar VPN dışında bu mecralara giriş yapamıyor. Geçtiğimiz haftalarda da buna benzer sorunlar yaşanmış, bazı kaynaklar bu olayı doğu’da yaşanan olaylara bağlamıştı. Tekrardan sosyal medyada yaşanan sorun sonrasında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Facebook, Twitter ve Youtube’a Erişim Engeli Mi Geldi?

Bir çok platformda takip ettiğimiz zaman özellikle de Facebook, Twitter, instagram, Youtube, Whatsapp platformlarında sorun yaşayanların sayısı bir hayli fazla. Kullanıcılar yetkililerin açıklama yapmasını bekliyor. BTK tarafından resmi açıklamalar geldiği zaman haberimizi güncelleyeceğiz. Takipte kalmanızda fayda var.

Konu ile ilgili servis sağlayıcılarından resmi açıklama yapılmadığı için, kesin şeyler söylemek mümkün değil. Bir açıklama geldiğinde buradan paylaşacağız. Takipte Kalın.

Edit 02:50 – Konu ile ilgili açıklama yapılmadı. Ancak bölgesel bazda Türkiye Genelinde internet kesintisi yaşanıyor. Sosyal medya engeli sonrasında, internet kesintilerinin yaşanması ile ilgili haberimizi şuradan okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.