Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook’da Canlı Yayındayken intihar Etti!

Facebook’da Canlı Yayındayken intihar Etti!

PAYLAŞ
Facebook'da Canlı Yayındayken intihar Etti!

Erdoğan isimli bir genç Facebook’da Canlı Yayındayken intihar Etti! Geriye de canlı yayını sırasında son konuşmaları kaldı. Detaylarıyla beraber haberimizde.

Sosyal medya da bir çok olayla karşılaşıyoruz, bazıları dikkatimizi çekiyor, bazıları mutlu ederken bazıları da hüzünlendiriyor. Sosyal medyanın kullanımının arttığı şu günler de insanlar bir çok haberi buradan alabiliyor.

Facebook’da gerçekleşen bir olay resmen kan dondurdu. Erdoğan Ceren isimli bir gencin sosyal medyadan sevdiği kıza seslenmesi ile beraber bir çok kişi tarafından yorum atıldı. Gencin son paylaştıklarına sevdikleri tarafından yorumlar atılırken o sadece intihar etmeyi düşündü. Facebook’da Canlı Yayındayken intihar Etti. Geriye son konuşması kaldı.

Facebook’da Canlı Yayındayken intihar Etti!

İlk başlarda Erdoğan Ceren’in hesabından paylaştığı durum sonrası arkadaşları yorumlarla ona destek oldu. Her ne kadar arkadaşları ısrar etse de o dinlemedi. “Aşkımız destan yazacaktı, hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı” şeklinde Facebook’da durum paylaşan Genç, eline aldığı tüfek ile kalbinden vurdu. Olay sosyal medyanın gündemine oturdu.

22 Yaşındaki genç çocuk sevdiği kıza haykırışları için Facebook’un canlı video özelliğini kullandı. Canlı yayında, Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime, alın da izleyin, izleyin. Son sözleri sonrasında intihar eden gencin Facebook canlı yayını 5 dakika sürdü. Yayın sonrasında gencin açtığı şarkı çalmaya devam etti. Evden çıkan ses sonrasında komşuların ve akrabaların eve gitmesi ile olay netlik kazandı. Eve giren komşuları gencin cansız bedeniyle karşılaştı. Jandarma konu ile alakalı soruşturma başlattı.

Sosyal medya hesabına bakılan genc’in 2014 yılında “Şu anda intihar etsem kaç kişi beğenir” şeklinde bir durum paylaştığı ortaya çıktı. Arkadaşları tarafından 2014 yılında teselli ettirilen gencin aradan 2 sene geçmesi sonrasında intihar etmesi oldukça üzücü bir durum. Ailelerin bu konuda daha da dikkatli olması gerektiğini bir kez daha gördük. Lakin bu tarz intihar haberlerinin son yıllar da daha da arttığını söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.