Ana sayfa Dizi Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliği Düzenlendi!

Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliği Düzenlendi!

PAYLAŞ

Arka Sokakların yeni fragmanında Hüsnü Çoban karakteri vuruldu. Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliği Düzenlendi! İşte Detaylar.

Dünyanın en büyük sosyal ağında bu sefer, farklı haber bizim ülkemizden geldi. Geçtiğimiz günler de Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Arka Sokaklar, biliyorsunuz ki 10 senedir devam etmekte. Her geçen gün dizide gerilim ve aksiyon devam ederken, Dizinin yeni bölümü hakkında yayınlanan fragmanda “Hüsnü Çoban” karakterinin vurulma sahnesi yer alıyor. Arka planda İşte Gidiyorum şarkısı da çalınca, Fragmanı izleyenlerin gözleri doldu. Hatta Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliği adı altında etkinlik bile oluşturuldu.

Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliği !

Oluşturulan etkinliğe şu an baktığımız da 38 bin kişinin gideceğini, ayrıca 25 bin’den fazla kişinin ise kararsız kaldığını görebiliyoruz. Facebook’ta Oluşturulan Hüsnü Çoban Cenazesi isimli etkinliğin açıklamasında şunlar yazıyor ; “Türk polis teşkilatına büyük emek veren merhum Hüsnü Bas komiserimizin cenazesine herkesi bekliyoruz. Bu meslekte yaşamak da ölmek de ekip işidir. Yaşamak da ölmek de …”

Her ne kadar dizinin yeni fragmanında Hüsnü Çoban’ın vurulma sahnesi sadece Rol icabı olsa da, sosyal medya da düzenlenen bu etkinlik, farklı farklı komik yorumları da beraberinde getirdi. Benim seçtiğim yorumlara bakacak olursak ;

azrail 1 azrail 2 azrail 3Ayrıca etkinlik detaylarına baktığımız zaman, Yarın 14:00’da Karaca Ahmet Mezarlığında etkinliğin düzenlendiği görünüyor. Bu detaylardan sonra, Olayı ciddiye alanlar da oldu, Mizahi boyutunu anlayanlar da.

Dizi de Rol icabı vurulan Özgür Ozan’ın konu hakkında herhangi bir açıklaması yok. Ancak bakalım düzenlenen etkinliğe yarın giden olacakmı hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.