Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook’ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımlarına Kanmayın!

Facebook’ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımlarına Kanmayın!

PAYLAŞ
Facebook'ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımlarına Kanmayın!

Maalesef ki yeni bir trollük son zamanlarda aldı başını gidiyor. Paylaşılan bir yazı etrafta dolanıyor. Facebook’ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımlarına Kanmayın!

Bu zamana kadar bir çok Facebook troll haberi karşımıza çıktı. Son zamanlarda bu gönderiyi paylaşmazsanız terör suçundan yargılanacaksınız trollüğünden sonra yeni bir trollük daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde bir çok kişi tarafından paylaşımı yapılan ve Resmileşti dikkat! başlıklı paylaşımlardan sonra yeni bir paylaşım ortaya çıktı.

Binlerce kişi tarafından paylaşılan bu paylaşımda ise Yarın Teslim Tarihi! başlığı kullanılıyor. İşin tuhaf yanı ise bir çok kişi yazının tamamını okumadan paylaşıyor. Özellikle de son bir kaç gündür ortaya çıkan bu paylaşım, bir çok kişinin bu trollüğü yemesine sebep oldu. Özellikle de son bir kaç gündür ortaya çıkan bu paylaşım, bir çok kişinin bu trollüğü yemesine sebep oldu.

Facebook’ta Yarın Teslim Tarihi Paylaşımlarına Kanmayın!

Ortaya atılan paylaşımlara göre tam anlamıyla Türkçe katlediliyor. “AVUKATLAR KOPYALAYIP YAPIŞTIRMAKTA FAYDA GÖRÜYOR! RESMİLEŞMİŞ ARTIK! cümlesi bizim gülmemize hatta kahkaha atmamıza sebep oldu. Bu paylaşımı ilk olarak kim ortaya attı bilinmez, ancak Türkçe tam anlamıyla katledilirken, ayrıca oldukça saçma cümleler de bu paylaşıma yerleştirilmiş durumda.

Bizim takipçiler inanmaz dedik ama Facebook’dan bu mesajı bize de mesaj atan oldu :) Yıl 2017 oldu artık inanmayın böyle şeylere arkadaşlar. Bu tarz haberler maalesef ki duygularımızla oynuyor. Bu yüzden de paylaşma gereksinimi duyuyoruz. Ancak unutmayın ki resmi haberler devletin Resmi Kaynakları üzerinden yapılır. Facebook’da paylaşılan yazılar tamamen Troll amaçlıdır. Bu trollüğü yemeyin..

Siz bu troll haberlere inanmazsınız, biliyoruz. Ama biz yine de paylaşalım dedik :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.