Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook’tan Anneler Gününe Özel Tepki: Minnettar

Facebook’tan Anneler Gününe Özel Tepki: Minnettar

PAYLAŞ

Uzun zamandır Facebook’a yeni eklenen tepkiler konuşuluyordu. Yeni güncelleme ile Anneler Gününe Özel Tepki yayınlandı. İşte Minnettar isimli tepkinin detayları.

Facebook kısa zaman önce tanıttığı Tepkiler sembolleri oldukça dikkat çekmiş, Mark Zuckerberg’in tanıtımı ile beraber Reactions yani Tepkiler resmen yayınlanmıştı. Facebook içerisinde ki bir durum, video ve yazıda Like butonuna basılı tuttuğumuz da karşımıza çıkan Tepkiler, zamanla dikkat çektikten sonra şu anda aktif olarak kullanılıyor. Zaten sayfalar da özellikle görmek mümkün. Kullanıcıların görüşlerini, yorum yapmadan daha hızlı bir şekilde belli edebileceği Tepkiler, Anneler günü dolayısıyla güncellendi.

Facebook’tan Anneler Gününe Özel Tepki: Minnettar

Tepkilerde, Beğeni, Muhteşem, Haha, İnanılmaz, Üzgün ve Kırgın olarak karşımıza çıkıyor, aktif olarak kullanıyorduk. Anneler gününe özel eklenen simgenin adı “Minnettar” olarak karşımıza çıktı. Böylelikle Facebook’ta Anneler gününe özel paylaşılan durum, video vs. ‘ye bu tepkiyi de verebiliyoruz.

Facebook içerisindeki iletişimin daha da kuvvetli hale gelmesi adına, yapılan Tepkiler güncellemesi, yavaş yavaş kullanılmaya başladı. Güncelleme ile eklenen bu simge, özel günler de Facebook’un Facebook’tan Anneler Gününe Özel Tepki: Minnettar ‘ı kullanmak ise oldukça basit.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.