Ana sayfa Dünyadan Ferrariyi Stop Ettiren Adam Fena Rezil Oldu

Ferrariyi Stop Ettiren Adam Fena Rezil Oldu

PAYLAŞ

Fiyatı yaklaşık 600 bin TL’ye denk gelen Ferrariyi Stop Ettiren Adam, işlek bir cadde de tüm insanların gözü önünde fena şekilde rezil oldu !

Yaklaşık 600 bin TL‘ye bir Ferrari satın aldığınızı düşünün. Ancak satın aldığınız Ferrarinizle gezmelere çıkarken, işlek bir caddede arabayı kullanamadınız ve sürekli stop ettirdiniz. Ne olurdu ? Biz söyleyelim. 600 bin TL‘ye kadar ulaşan rakamlardaki Ferrarinin bir modelini kullanan adam, işlek bir caddede arabasıyla hava atmak istiyor. Başlangıçta hızlı bir şekilde caddeye gelen adam, kırmızı ışıkta bekliyor. Yeşil yandığı sırada, arabayı bir türlü çalıştıramayan adam çevredeki insanların dalgasına maruz kaldı. Sanki herkes adamın arabayı stop ettirmesini bekliyormuş gibi arabayı cadde kenarından izliyor ve adamın ard arda stop ettirmesi de insanların tepkisini çekiyor. Arabayı 3. defa çalıştırmak ettiren şoför, yine stop ettirince olanlar oluyor. Yeşil ışık yandıktan uzun bir süre sonra arkasına bile bakmadan ilerliyen şoförün daha sonra ne yaptığı ise meçhul.

Aynı durum sizin başınıza gelseydi, neler olurdu neler yapabilirdiniz. Ancak sakın ola ki 600 bin TL’den fazla bir ücret ödeyip böyle lüks bir arabaya binipte stop ettirmeyin. Ülkemizde sadece dalga geçmekle yetinmezler :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.