Ana sayfa Oyun FIFA 15, Korsana Karşı Hala Direniyor

FIFA 15, Korsana Karşı Hala Direniyor

PAYLAŞ

EA Sports’un efsanevi futbol oyunu serisi FIFA’nın yeni sürümü FIFA 15, korsanla mücadelesini hala sürdürüyor. Neredeyse her bilgisayar oyununun üstesinden gelen korsanlar, FIFA 15 için adeta çaresiz kaldılar. Konsol tarafında ise böyle bir sorun zaten uzun zamandır yoktu. Ülkemizde de son dönemlerde oyuncu kitlesini büyük ölçüde artırmayı başaran FIFA serisi, son oyunda ne yaptı bilinmiyor ancak bilinen şey, FIFA 15’in halen daha cracklenemediği.

Tam olarak 2 aydır satışta olan FIFA 15’in crack dosyası halen daha herhangi bir kaynakta yayınlanamadı. Bu haberi korsan oyunlara karşı olduğumuz için yapıyoruz herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebep olmasın. Oyunu orijinal bir şekilde satın alıp oynadık ve sizler için FIFA 15 İnceleme Videosu başlığında değerlendirdik.

fifa-15-oyun-ici-ekran-goruntusu-2

Origin üzerinden oynanan oyunun crack dosyasının halen daha çıkmaması bizce kalırsa Ultimate Team ile alakalı. Aynı zamanda oyun arayüzünde bulunan dinamik yapı da oyunun cracklenememesinde önemli bir etken olabilir. Çünkü oyun arayüzü sürekli olarak güncel bilgileri önünüze taşıyor. FIFA 15’i internet bağlantısı olmadan oynamak son derece zor. Öncelikle internet bağlantınız varken Origin içerisinden Offline modu aktifleştirmeniz gerekiyor. Bu tarz kullanımı zorlaştıran ve kapsamlı yenilikler, FIFA 15‘in korsana karşı başarısındaki önemli etkenlerden.

Ülkemizde 110 TL ile 180 TL arası değişen bir fiyat seviyesinde satışta olan FIFA 15, PC başta olmak üzere, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii, Nintendo 3DS, PS Vita  gibi tüm platformlardan oyuncularla buluşmuş durumda. Ultimate Team bölümü ile de fiyatına göre son derece fazla oynama süresi sağlayan oyunu aynı zamanda Türkçeleştirebildiğinizi de hatırlatalım. FIFA 15 Türkçe Dil Yaması başlığımızdan, oyunun Türkçe dil yamasını indirebilirsiniz.

fifa-15-oyun-ici-ekran-goruntusu-1

Son bir bilgi olarak önümüzdeki haftadan itibaren FIFA 15 Ultimate Team yazı serisine başlayacağımız bilgisini de buradan sizlere aktaralım ve inceleme videomuzu paylaşalım :

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.