Ana sayfa Editörden Anlattığı Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin

Anlattığı Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin

PAYLAŞ

Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin ! Beyaz Futbol isimli spor programında, spor yorumcularından biri olan Sinan Engin, anlattığı fıkra sonunda şaşkına döndü.

Renkli TV programlarından birisi olan Beyaz Futbol’da anlattığı bir fıkra sonunda kimsenin kendisine gülmediğini gören Sinan Engin, espriyi 3 kere anlatarak, anlamadınız dimi espriyi ? şeklinde konuştu. 17 Ocak 2015 tarihinde Ertem Şener’in sunuculuğunu üstlendiği Beyaz Futbol’da 5 dakika boyunca anlatılan fıkra’ya sosyal medya’da tepkiler büyüdü. Böylelikle Sinan Engin, fıkrasına gülünmeyen insanlar arasında katıldı.

Sosyal Medya adeta yıkıldı !

Anlattığı fıkraya kimsenin gülmediği Sinan Engin, ısrarla gülünmesini isteyince, ortaya renkli görüntüler çıktı. Sinan Engin’e anlattığı fıkra konusunda da bir çok caps hazırlandı. Sinan Engin’in anlattığı fıkraya gelicek olursak, aşağıdaki fıkrayı anlattı ;

İri yarı bir adam hücrenin içerisinde. ufak bir adam, hücreye yeni geliyor ve cezaevi hücresinde oturuyor. İri yarı olan mahkum, yıllardır cezaevinde kalmış. Yeni gelen mahkum soruyor. Neden geldin buraya? Mahkum cevaplıyor. Karımı öldürdüm. Yıllardır karımla aynı oda da kalmaktan bıktım diyor.

İzlemek İsteyenler için, Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin !

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.