Ana sayfa Oyun Final Fantasy X/X-2 HD PS4 Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Final Fantasy X/X-2 HD PS4 Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

PAYLAŞ

Square Enix, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster’ın PlayStation 4 platformu için önümüzdeki yılın sonbahar aylarında çıkacağını doğruladı. Oyunun bu sürümü geçtiğimiz Pazartesi günü Square Enix’in Fransızca mağazasında ortaya çıkmıştı.

Final Fantasy X/X-2 HD, Final Fantasy X ve Final Fantasy X-2 oyunlarının karışımından oluşacak. Orijinal olarak PS2’ye çıkan yapımların her ikisi de bu yıl içinde PS3 ve Vita’ya gelmişti. Önümüzdeki yıl çıkacak olan yeni PS4 sürümü ise buna farklı olarak çok daha geliştirilmiş görseller içerecek. Aynı zamanda bu versiyonda sisteme has farklı özellikler olacak ama Square Enix şimdilik bunları açıklamakta oldukça ketum davranıyor.

Final-Fantasy-X-X-2-HD-REmaster

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster‘ın çıkışı aynı zamanda Final Fantasy VII’in de çıkışına denk gelecek. Her iki oyun da dijital olarak satışa sunulacak fakat sadece Final Fantasy X/X-2 HD Remaster mağazalarda da bulunacak. Final Fantasy VII’in fiyatı 15.99 dolar ilken, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster 39.99 dolar karşılığında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.