Ana sayfa İnternet Firefox 34 Sürümü Yayınlandı!

Firefox 34 Sürümü Yayınlandı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz aylarda varsayılan arama motoru değişikliğine giden Mozilla Firefox, Yahoo olarak değiştireceği varsayılan arama motoruyla birlikte yeni sürümünü Aralık ayında piyasaya çıkartacağını duyurmuştu. Arama motoru değişiklikleri ile birlikte yenilenmiş özellikleriyle Mozilla Firefox 34 sonunda kullanıcılar ile buluştu.

Firefox 33 Beta sürümünde gördüğümüz doğal çağrı yapma özelliği Firefox Hello yeni Firefox sürümünün içinde bulunuyor. Gerçek zamanlı arama çubuğu ile birlikte kullanıcı odaklı ve isabetli aramalar gerçekleştirilebilirken, belirlenmiş olan web sitelerinde kişiselleştirilebilir kare şeklinde bir buton çıkıyor. Firefox hakkındaki güncel haberlerle aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Firefox_Wallpaper_by_Envirotechture

Yeni yayınlanan sürümdeki en önemli özelliklerden birisi de hiç şüphesiz Chromecast özelliği olarak gözüküyor. Güvenlik onarımları da Firefox 34 bünyesinde önceki sürümlerde olduğu gibi yine yerini alıyor.

Varsayılan arama motorunun Yahoo olması şimdilik sadece ABD sınırları için geçerli olan Firefox 34’ün yakın bir zaman içinde tüm bölgeler için Yahoo arama motoruna geçmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.