Ana sayfa Akıllı Telefon Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5

Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5

PAYLAŞ
Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5

Sektörün önde gelen firmaları yeni nesil akıllı telefonlarını tanıtırken Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5 satışa çıktı! İşte detaylar.

Akıllı telefon sektöründe bir çok cihaz karşımıza çıkıyor. Bazıları özellik olarak çok iyi olsa da, fiyatlarına baktığımız zaman kararımız değişebiliyor. 2016 yılında piyasaya bir çok yeni cihaz eklendi. Apple, Samsung, HTC ve LG gibi büyük firmalar arasında rekabet devam ederken, fiyat-performans segmentinde yeni bir cihaz ortaya çıktı.

Hindistan da daha önceden elektronik cihazların ucuzluğundan bahsetmiştik. Ancak zaten ucuz olması yetmiyormuş gibi, bir de firmalar arasında rekabet oluşuyor. Firmalar tanıtım amaçlı akıllı telefon modellerini oldukça komik rakamlara satabiliyor. Hindistan’da üretilen ve satışa sunulan Vobizen Wise 5 akıllı telefon sadece 24 TL’ye satılıyor!

Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5

Fiyatı Sadece 24 TL olan Akıllı Telefon: Vobizen Wise 5, özellikleriyle de oldukça dikkat çekiyor. 5 inç ekran boyutuna sahip Wise 5, 1.3 Ghz’lik çift çekirdekli işlemci, 1 GB Ram ayrıca 2 Megapiksel ön, 5 Megapiksel arka kameraya sahip.

vb

Vobizen Wise 5 akıllı telefon 499 Hindistan Rupisine satışa çıkmış durumda. Rupiyi Türkiye fiyatına çevirdiğimiz zaman 24 TL yakın bir fiyat çıkıyor.

24-tl-2

8 GB’lık 32 GB’a kadar MicroSD kart desteğine sahip cihaz Android 6.0 ile satışa sunulurken, 2.000 mAh bataryaya sahip olduğunu da söyleyelim. Cihazın fiyatı ise oldukça komik. Sadece 24 TL’ye Hindistan’da satışa çıkıyor. Cihazın fiyatının sabit 8 dolar – 24 TL civarında olacağı belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.