Ana sayfa Akıllı Telefon Fiziksel Klavyeye Sahip Windows 10 Telefon!

Fiziksel Klavyeye Sahip Windows 10 Telefon!

PAYLAŞ

Çinli akıllı telefon üreticisinin verdiği haberlere göre Fiziksel Klavyeye Sahip Windows 10 Telefon Geliyor! Detaylar haberimizde.

Windows 10’ da
fiziksel klavye ilki yaşanıyor. Windows 10’ da fiziksel klavye ilki uygulanmak üzere yapım aşamasına girdi. Çinli olan akıllı telefon üreticisi Keyever, bu üretici Windows Phone adına bir ilki gerçekleştirecek. Şirket fiziksel klavyeye sahip yeni Windows 10 mobil telefonlar üretecek. Bu fiziksel klavyeli akıllı telefonlar dört gözle bekleniyor. Keyever her geçen gün başarısına bir artı daha katıyor. Yeni artısı da Windows 10’ a fiziksel klavye eklemesi oldu. Fiziksel klavye akıllı telefonlar için büyük bir yenilik oldu. Windows 10 işletim sistemine sahip telefonların kullanımı kolaylaştırdı.

Çinli akıllı telefon üretici Keyever, Windows 10 mobil işletim sistemine sahip telefonlar üzerinde çalışmaya başladı. Windows 10’ da fiziksel klavye ilki olarak bir yenilik kullanılıyor. Bu uygulama şirket tarafından bir ilk olacak ancak Windows Phone eko sistemi açısından da bir ilke imza atacaklar. Bu projenin bir an önce satışa geçmesi bekleniyor.

Fiziksel Klavyeye Sahip Windows 10 Telefon Geliyor!

İlki yaşayarak fiziksel klavyeye sahip olan telefonda 3.5 inç. büyüklüğe sahip 540×960 çözünürlüğünde AMOLED ekran içeriyor. Windows 10 mobile işletim sistemiyle çalışan ve ismi henüz belli olmayan telefonda ekranın hemen aşağı tarafında Windows Phone’ ın standart butonu olan home butonu ve altı satırlık standart klavyeye yer veriliyor. Windows 10’ da fiziksel klavye ilki hepinizin dikkatini çekecek tarzda.

Qualcomm tarafından üretilen orta segment akıllı telefonlar için altı çekirdekli Snapdragon 650 işlemciden oluşan ve 3.000 mAh büyüklüğünde pile sahip olan telefonlardır. Windows 10’ da fiziksel klavye ilki henüz uygulama aşamasında.

Kamera, RAM depolama gibi bilgileri gizlenen telefonun 2016 yılının üçüncü çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor. Bu fiziksel klavyenin kullanıldığı telefonun fiyatı 150 dolar olarak biliniyor. O klavyenin kullanılmasına rağmen fiyatı diğer akıllı telefonlara bakılarak oldukça uygun. Windows 10’ da fiziksel klavye ilki haberimizin yeni bilgileri ve detayları olduğu sürece sizinle paylaşamaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.