Ana sayfa Uygulama Flappy Bird Android Wear İçin Geri Döndü

Flappy Bird Android Wear İçin Geri Döndü

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yılı hatırlarsanız herkes Flappy Bird çılgınlığına yakalanmıştı. Şimdi ise Moto 360 akıllı saat üzerinden Flappy Bird oynamak mümkün. Oyun her ne kadar fazla basit olsa da, inanılmaz derecede bağımlılık yapıcıydı ve yapımcı Dong Nyuyen‘i de reklamlar sayesinde hatrı sayılır bir servet sahibi yapmıştı. İşin ilginç yanı, Nguyen oyunun bağımlılık yapıcı özelliğinden korktuğunu söyleyerek Android mağazasından geri çekmişti. En azından böyle olduğunu söylemişti. Aslında hayatı boyunca belki de bundan iyi bir fırsat bulamayacak ve ileride kararından pişmanlık duyacak.

Akıllı saatler için oyunlar dendiğinde kullanıcıların seçenekleri biraz azalıyor ancak Flappy Bird bu konudaki açığı kapatmaya hazırlanıyor olabilir. Son derece basit yapısıyla Moto 360 akıllı saat üzerinde Flappy Bird oynamak mümkün.

flappy-bird-android-wear-icin-tekrar-cikti

Haberin bizi daha çok ilgilendiren kısmı ise Flappy Bird’ün geri dönüşü oluyor. Android yapımcısı Corbin Davenport, efsanevi oyunu Android Wear destekli akıllı saatler için tekrar çıkardı. Oyunda yaşanan tek sorun ise saate tam olarak sığmaması ve skorun olduğu yerin kesilmesi.

Kısacası artık gelmiş geçmiş en bağımlılık yapan oyunlardan biri olan Flappy Bird’ü kolunuzda taşıyabileceksiniz. Nasıl çalıştığını ise yukarıdaki videodaki Motorola Moto 360 üzerinde izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.