Ana sayfa Sosyal Medya Youtube Floppy Disk Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı!

Floppy Disk Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı!

PAYLAŞ
Floppy Disk Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı!

Floppy Disklerin kullanım amacının dışında farklı bir amaçla kullanan Ünlü Youtuber bu sefer de Floppy Disk Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı!

Daha öncesinde Floppy Diskler ile müzik çalanları duymuştuk. Paweł Zadrożniak bu isimlerden en meşhur ve en tanınan olanı. Paweł Zadrożniak tam Floppy Diskleri Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı! Floppy disklerin hayatımızdaki yeri başlangıçta git gide azaldı, şu anda baktığımızda ise neredeyse hayatımızdan tamamen çıktılarını söylemek mümkün. Ancak farklı şeyler yapmayı kendine hobi edinmiş olanlar da var.

Bu kişiler arasına adını yazdırmış olan Polonyalı Youtuber Paweł Zadrożniak, 64 Floppy disk kullanarak çıkan sesleri bir araya getirmiş ve kurduğu düzenekle beraber Star Wars’un sevilen müziğini çalmış.

Floppy Disk Kullanarak Star Wars Müziğini Çaldı!

Aslına bakarsanız Floppy Disklerle ilk kez müzik çalınmıyor. Daha çok bu tarz ilginç şeylerle uğraşmayı seven insanlar Floppy Diskleri unutmuyor ve onları kullanarak farklı müzikler çalıyor. Böylelikle Floppy Disklerin asıl amacının dışında bir de bu tarzlar karşımıza çıkması hem ilginç geliyor, hem de bu diskleri unutmamızı önlüyor. Oldukça fazla emeğin bulunduğu aynı zamanda yaratıcılığın da konuştuğu Floppy Disk ile Star Wars müziği oluşturan bu adamın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.