Ana sayfa İnceleme Flying Fingers ile CS: GO Oynadık! – Video

Flying Fingers ile CS: GO Oynadık! – Video

PAYLAŞ

Daha önce inceleme videosunu sizlerle paylaştığımız giyilebilir fare Flying Fingers ile bir video daha hazırladık. Bu sefer direkt olarak oyun deneyiminden bahsettiğimiz Flying Fingers FlyMode 100 modeli ile Counter Strike : Global Offensive isimli oyunu oynadık. Efsane oyun CS’yi Flying Fingers ile oynamak bana kalırsa oldukça güzel ve farklı bir deneyimdi. Tabii ki fare ile olan 15 yıllık münasebetim sonrasında alışmak biraz zaman aldı ancak bir süre sonra kalibrasyon sorunu neredeyse tamamen ortadan kaldı.

Standart oyun fareleriyle oynarken ihtiyaç duydum düşük DPI, düşük hassasiyetin tam tersi ayarlarda oynamak burada daha cazip geliyor. Ufak el hareketlerinizde yerinizden zıplamadığınız sürece Flying Fingers’ı kontrol etmek son derece alışması kolay diyebilirim. Ancak tabii ki ani refleks, tepki vermeniz gereken durumlarda eski dostumuz klasik fareleri arıyorsunuz. Biraz daha sakin kalmayı başarırsanız Flying Fingers size bambaşka bir oyun deneyimi sağlayabiliyor. Tabii ki daha sakin oyunlarda daha keyifli olacaktır.

flying-fingers-ile-oyun-oynanir-mi

Giyilebilir Mouse : Flying Fingers İnceleme Videosu

Sonuç olarak Flying Fingers ile oyun oynamak bana kalırsa en azından deneyimlenmesi gereken bir şey. Seversiniz sevmezsiniz orası size kalmış ancak denemeden bilemezsiniz orası kesin. Ufak bir ipucu olarka inceleme için yollayanan elimde görmüş olduğunuz sarı renkli Flying Fingers’ı ufak bir çekilişle bir takipçimize vermek gibi bir düşüncem var. Detaylarını daha sonra aktaracağım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.