Ana sayfa Oyun Football Manager 2017 Çıktı!

Football Manager 2017 Çıktı!

PAYLAŞ
Football Manager 2017 Çıktı!

Menejerlik oyunlarına ilgi duyanlar için baştan sona tasarlanmış olan Football Manager 2017 çıktı! Oyun steam’e eklendi, ücretsiz beta sürümü karşımıza çıktı.

Yeni özellikleriyle oyun severlerin karşısına çıkan oyun, kısa zaman içerisinde azımsanmayacak kadar çok indirme aldı. Sports Interactive tarafından uzun bir süredir geliştirilen oyunun 13. versiyonunda karşımıza çıkan en temel bir kaç özellik var. Bir önceki sürüme göre yapay zeka biraz daha geliştirilmiş.

Bir önceki oyun sürümünde kaleci ile karşı karşıya kalan yapay zeka farklı hareketlerle karşımıza çıkarken, geliştirilmesi ile beraber artık gol atmak için hareketler yapıyor. Kamera açısında da farklılıkların olduğu oyunun bu sürümünde alçak kamera açısı kullanılıyor. Topun gidişat yönüne alçak kameradan bakmak mümkün.

Football Manager 2017 Çıktı!

Teknik direktör kadrosuna yeni isimler de eklenen oyun Windows, Mac ve Linux işletim sistemi için uyumlu hale getirilecek. Oyunun en gelişmiş sürümü olan Football Manager 2017’le oyunda kamera açıları, hareketler, oyuncu top vuruşları gibi değişiklikler yapıldı.

Steam üzerinden oyun severlerin karşısına çıkan Football Manager 2017, menejerlik oyunu sevenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Steam’deki fiyatı 100 TL olan oyunu satın almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunu denemek isterseniz beta sürümüne ücretsiz erişmek mümkün. Beta sürümü sonrasında oyunu satın alırsanız, kaydedilmeler aynen lisanslı sürüme aktarılıyor, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.