Ana sayfa Oyun Forza Motorsport 7 Tanıtıldı!

Forza Motorsport 7 Tanıtıldı!

PAYLAŞ
Forza Motorsport 7 Tanıtıldı

Xbox One X ile beraber bu yılın en iddialı yarış oyunları arasında olan Forza Motorsport 7 Tanıtıldı! İşte Forza Motorsport 7 detayları.

E3 2017’de düzenlenen Microsoft konferansı ile beraber merakla beklenen oyunlar da tanıtıldı. XBox platformunun dikkat çeken oyunları arasında olan Forza Motorsport, yeni oyunu ile dikkat çekecek.

Oyunun E3 2017’de tanıtılan özellikleri yarış oyunu tutkunlarının hoşuna gidecek detaylara yer vermiş durumda. Forza’nın önceki oyununa göre daha fazla grafik görselliğine yer verilen Forza 7, Xbox One X ile beraber 4K’da 60 FPS’de oynanacak.

Forza Motorsport 7 Tanıtıldı!

Microsoft’un uzunca süredir üzerinde çalıştığı XBox Scorpio projesi, Xbox One X’in tanıtılması ile beraber oyunlarıyla göz doldurdu. Bu zamana kadar karşımıza çıkan en güçlü konsol olan Xbox One X, yepyeni oyunlarla dikkat çeklecek. Bu oyunlar arasında olan Forza 7 ve daha bir çok Exclusive oyun E3’de tanıtıldı. Microsoft Studios’un da geliştiricileri arasında yer aldığı Forza 7’nin oynanış videosuna bakılırsa bu senenin en iddialı oyunlarından olacak.

Oyunun Türkiye fiyatının ne olacağı hakkında herhangi bir bilgi yok. Ancak yapılacak kampanyalar ile beraber Xbox One X ile beraber gelmesi muhtemel.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.