Ana sayfa eSpor Galatasaray League of Legends Takımı Kuruyor!

Galatasaray League of Legends Takımı Kuruyor!

PAYLAŞ
Galatasaray League of Legends Takımı Kuruyor!

Ülkemizin 3 büyükleri arasında yer alan Beşiktaş sonrasında şimdi de Galatasaray League of Legends Takımı Kuruyor! Detaylar haberimizde.

Ülkemiz de ve dünya da başlayan eSpor çılgınlığına Galatasaray da dahil oluyor. Daha öncesinde BJK’nin League of Legends’da takım oluşturduğunuz biliyorduk. Hatta tüm bunların yanında artık markalar da kendi takımını oluşturup maddi manevi her türlü destekte veriliyor. Son günlerin en popüler camiaları arasında yer alan eSpor camiasına yeni bir takım daha dahil oluyor.

Ülkemizin 3 büyükleri e-Spor takımı kurarak bu takımlar aracılığıyla e-Spor alanında da faaliyet sürdürmek istiyor. Böylelikle kulüpler farklı platformlarda da yer alacak. Beşiktaş spor kulubünün e-Spor faaliyetleri uzunca bir süredir devam ediyor.

Galatasaray League of Legends Takımı Kuruyor!

Beşiktaş eSpor takımının League of Legends’da yükselişte olduklarını da söyleyebiliriz. Daha öncesinde Fenerbahçe’nin de takım kuracağına dair önemli bilgiler gelmişken, şimdi de Galatasaray tarafından bilgiler gelmeye başladı. Ülkemizin en büyük spor kulüpleri arasına adını yazdırmış Galatasaray SK e-Spor dünyasına giriş yapmak için çeşitli görüşmeler yapıyor. Fenerbahçe’nin attığı adım sonrasında Galatasaray daha hızlı davranıp hızlı bir şekilde takım kurabilir.

Victorious ACE isimli eSpor takımı ile görüşmelere başlayan kulüp, Galatasaray – GS adıyla e-Spor takımları arasında yerini alacak. Tabii ki bunların hepsi gerekli görüşmelerin olumlu geçmesi ile gerçekleşecek. Galatasaray kulubünün bu konuda herhangi bir açıklaması yok. Bu yüzden kesinlik kazanmış değil. Galatasaray League of Legends Takımı kurulduktan sonra her şey değişebilir.

Galatasaray eSpor Takımı için Görüşülüyor!

Victorious ACE Esports Club Facebook sayfasından görüşmeyi paylaştı. İddialar bu yöndeyken, Galatasaray görüşmenin gizli kalmasını istediği için eSpor takımı bu açıklamayı Facebook sayfalarından sildi. Her ne kadar Facebook tarafında gönderi kaldırılmış olsa da alınan bir ekran görüntüsü haberin yayılmasını sağladı.

aciklama

Galatasaray League of Legends Takımı kurulması ile ülkemiz de eSpor camiasının daha da canlı olacağını şimdiden söylemek mümkün. Lakin BJK Sonrasında camia daha da renklendi. Şimdiler de Galatasaray League of Legends Takımı haberleri geldikçe aslında bir anlamda yüzümüz gülüyor. Bakalım Galatasaray SK bu konu hakkında nasıl bir açıklama yapacak. Hep beraber göreceğiz.

Galatasaray League of Legends & Galatasaray eSpor takımı hakkında detaylar geldikçe sayfayı da güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.