Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy A8 Resmiyet Kazandı

Galaxy A8 Resmiyet Kazandı

PAYLAŞ

Duyurulmadan önce birçok sızıntı ile teknoloji bloglarının sayfalarında yer alan Galaxy A8 sonunda resmiyet kazandı. Samsung, orta-üst segment arası bir yerde konumlanan Galaxy A8’i ‘yaptığımız – Samsung’un – en ince akıllı telefon’ unvanı ile duyuruldu. Orta seviyenin üst akıllılarından olan Galaxy A8’in teknik detaylarına bakalım.

8 çekirdekli Snapdragon 615 ile gelen akıllının gövdesi metalden yapılmış. Çoğu Samsung akıllı telefonun plastikten yapılmış olmasına karşın bu konuda bir fark oluşturuyor. 5.7 inç full HD ekran ile gelen telefonun öne çıkan özelliği ise 5,9 mm kalınlığında olması.

16 GB dahili depolama alanı ve microSD desteği barındıran Galaxy A8’de 2 GB ram bulunuyor. 16 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunan akıllı telefonda 3000 mAh batarya bulunuyor. Android 5.1 ile kullanıcıya ulaşacak akıllı şu an Çin’de ön sipariş aşamasında. Ülkemize ne zaman geleceği ise bilinmiyor.

Büyük bataryası ile kullanıcılara günlük kullanımda sıkıntı yaşatmayacak olan Galaxy A8’in metal gövdesi ve şık tasarımı ile de kullanıcılarını memnun edeceğini tahmin ediyoruz. Galaxy A8 hakkında görüşlerinizi belirtmek için topluluk sayfamıza katılabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.