PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note 2 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesi resmi olarak duyurulacak. Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi resmi ağızlardan onaylandı ve Samsung, Note 2’nin alacağı son güncelleme (yan Android 5.0 Lollipop sürümü) için çalışmalara başladı.

2012 yılında lanse edilen ve 2013 yılında satışa çıkan Samsung Galaxy Note 2 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesi çıkacak! Yani başlıkla sorduğumuz sorunun cevabı olumlu. Aslında artık eski sayılabilecek bir donanıma sahip olan Galaxy Note 2 modeli, halen daha milyonlar tarafından kullanılıyor. Dolayısıyla kullanıcıların bu yönde talebi, azımsanmayacak derece büyük.

note-2-icin-android-5-0-lollipop-2

Daha öncede gündeme gelen Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi, Samsung Polonya tarafından onaylandı. Samsung Polonya çalışanlarından birinin Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla doğrulanan bu güncelleme, Mayıs veya Haziran 2015’te resmi olarak dağıtılacak.

Android 4.1.1 Jelly Bean sürümüyle satışa çıkan Galaxy Note 2 modelinin alacağı son resmi güncelleştirme Android 5.0 Lollipop olacak ve Samsung, Galaxy Note 2 desteğini bu güncelleme ile sonlandıracak. Ancak tabii ki bağımsız geliştiriciler, önümüzdeki Android sürümlerini de Note 2 için uyarlayabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.