Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 3 Güncellendi İşte Detaylar

Galaxy Note 3 Güncellendi İşte Detaylar

PAYLAŞ

Samsung’un en üst düzey donanıma sahip olan akıllı telefon – tablet bilgisayar karışımı phablet modeli Galaxy Note 3, Android 4.4.2 KitKat güncelleştirmesini aldı. OTA ve Kies üzerinden kurulabilen güncelleştirme ile cihazın performansında ve arayüzünde önemli değişiklikler dikkat çekiyor.

Tasarım olarak cihazın bildirim merkezindeki pil ve şebeke gibi temel bilgilerin görüntülenme renginin değiştiği yapılan yazılımsal değişikliklerden. Bunlarında dışında Android 4.4.2 KitKat ile cihazın performansının arttığı ve pil tüketiminin azaldığı, kullanıcılar tarafından gelen ilk bilgiler arasında.

Güncelleştirme sonrası cihazda herhangi bir sorun ve hata şimdilik görünmüyor. Ancak bu güncelleştirmenin henüz ülkemizden indirilemediğini söyleyelim. Şimdilik Türkiye’deki Galaxy Note 3 kullanıcıları ODIN üzerinden cihazlarını güncelleştirebilir ancak OTA ve Kies üzerinden Samsung Türkiye bu güncelleştirmeye henüz destek vermiyor.

Bu hafta içi Türkiye için yayınlanması beklenen güncelleştirmeyi yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. Eğer ODIN üzerinden güncellemeyi tercih ederseniz bundan sonra yurtdışında yayınlanan tüm güncelleştirmeleri siz de anında cihazınıza indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.