Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 3’e Android 5.0 Yüklendi

Galaxy Note 3’e Android 5.0 Yüklendi

PAYLAŞ

Google tarafından resmen Nexus cihazlara yayınlanmasının ardından henüz bir hafta geçmişken diğer üreticilere ilişkin Android 5.0 Lollipop güncelleştirmeleri gelmeye devam ediyor. Sammobile tarafından yayınlanan yeni bir videoda, Galaxy Note 3’e Android 5.0’ı yeni TouchWiz arayüzüyle birlikte yüklediklerini görüyoruz. Zaten Samsung tarafından Galaxy Note 3 ve Galaxy S4’e güncelleştirme geleceği açıklanmıştı. Hangi Samsung modellerinin Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesi alacağına ilişkin detaylı bilgilere Hangi Samsung Telefonlar Android 5.0 Güncelleştirmesini Alacak? buradan ulaşabilirsiniz.

Aynı ekip daha önce Samsung Galaxy S4 ve Galaxy S5’e Android 5.0 Lollipop sürümünü yükleyerek benzer şekilde yayınlamıştı. Donanımsal olarak oldukça tatmin edici seviyede olan bu cihazlara Android 5.0’ın gelecek olması şaşırtıcı değil ancak güzel bir gelişme. İlgili videolara ve detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz :

Şimdi gelelim Galaxy Note 3 ve Android 5.0 Lollipop sürümüne.

galaxy-note-3-android-5-0-guncellestirmesi-ayalar-menusu

Galaxy Note 3, Samsung’un phablet kategorisi ürünleri arasında şimdiye kadar en çok satanı. Tüm dünyada en çok kullanılan phablet ürünlerinden bir tanesi. Donanımsal olarak son derece güçlü olan Samsung Galaxy Note 3, kasa yapısının eskimeye müsait olduğunu bir kenara bırakırsak halen daha satın alınabilecek cihazlardan bir tanesi. Şu sıralar Samsung için Galaxy Note 4 daha önemli olsa da Galaxy Note 3, fiyatına göre alınabilecek önemli alternatiflerden bir tanesi.

TouchWiz arayüzünün Android 5.0’a uyarlanmasıyla birlikte Samsung adeta kabuk değiştirmiş diyebiliriz. Görsel anlamda eski sayılabilecek bir arayüz olan TouchWiz, Android 5.0 ile daha modern ve flat olarak tabir edilen tasarım anlayışına sahip olmuş. Arayüzün geçiş hızı ve eklenen ufak zaman kazandırıcı özellikler ile Android 5.0’ın en çok Samsung ailesine yaradığını söylemek mümkün. Galaxy Note 3’e yüklenen Android 5.0 Lollipop sürümüne ilişkin videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.