Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 4 Alanlar Pişman Oluyor

Galaxy Note 4 Alanlar Pişman Oluyor

PAYLAŞ

Akıllı telefon konusunda son derece yoğun olan gündeme yeni bir haber daha düştü. Samsung’un IFA 2014’te duyurduğu yeni devi Galaxy Note 4 alanlar önemli bir sorundan şikayetçi. Cihazın çerçevesi ve ekranı arasında bir boşluk olduğu çeşitli fotoğraflar ile sosyal ağlarda paylaşılıyor. Özellikle ilk parti üretimde karşılaşılan sorun tüm Galaxy Note 4’ler için geçerli değil. Bazı cihazların ekran paneli ile gövdesi arasında dikkat çeken bir boşluk var.

Bu boşluğa rahatlıkla bir kartvizitin ve kağıdın sığdığı fotoğraflarla destekleniyor. Yukarıdaki görselden de bu soruna ilişkin fotoğrafa bakabilirsiniz. Samsung tarafından şikayetlere ilişkin resmi bir açıklama ise halen mevcut değil. Samsung’un durumun farkında olduğu düşünülüyor çünkü ürünün küresel pazarda satışa çıkacağı tarih ertelenmiş durumda. Şimdilik sadece Güney Kore ve Çin’de satışa sunulan Galaxy Note 4’ün Ekim ayında dünya çapında satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy Note 3 hakkındaki haberleri takip eden kullanıcılar geçtiğimiz yıl benzer sorunun Note 3 modelinde de gündeme geldiğini hatırlayacaktır. Galaxy Note 3’te meydana gelen bu sorun, ikinci parti üretimde ortadan kaldırılmıştı ve Türkiye’ye gelen Note 3’lerde bu soruna neredeyse hiç rastlanmamıştı. Önümüzdeki günlerde Samsung’un bu konuda bir açıklama yapacağını düşünüyoruz.

iPhone 6 Plus’ın bükülmesine ilişkin onlarca videonun çekildiği ve yüzlerce haberin paylaşıldığı şu günlerde Samsung, Apple’dan önce yeni modelini duyurmasına karşın elindeki kozu çok iyi kullanamadı gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.