Ana sayfa Android Galaxy Note 4, Android 5 Güncelleştirmesiyle Görüntülendi

Galaxy Note 4, Android 5 Güncelleştirmesiyle Görüntülendi

PAYLAŞ

Samsung tarafından Android 5.0 güncellemesine ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce Samsung’un diğer cihazları için çeşitli videolar aktaran SamMobile’ın önceki paylaşımlarını da sizlere aktarmıştık. Bu sefer Android 5.0 güncelleştirmesiyle gündeme gelen cihaz Galaxy Note 4 oldu.

Sizler için daha önce ön incelemesini yaptığınız Galaxy Note 4’ün videosuna Samsung Galaxy Note 4 Ön İnceleme Videosu başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi konumuza dönecek olarak Android 5.0, Nexus cihazlar için dağıtıldı bildiğiniz gibi. Üreticiler de Android 5.0’ı kendi arayüzlerine entegre etmek için çalışmaları başlattı. Tabii ki ilk önce en güncel cihazlar güncellenecek ve Samsung tarafının en güncel sürümü olarak şu sıralar Galaxy Note 4 modeli görünüyor.

Galaxy Note 4 zaten son derece yeni bir cihaz. İçerisinde yer alan TouchWiz arayüzü de geliştirilmiş ve Samsung’un yeni tasarım anlayışını yansıtıyor. Bu sebeple arayüz tasarımı olarak Android 5.0 ile Galaxy Note 4‘te pek bir yenilik görünmüyor.

Galaxy Note 4 için geçtiğimiz haftalarda sizlere aktardığımız haberler ise şu şekildeydi ;

Samsung’un ilk metal kasalı telefonlarından bir tanesi olan Galaxy Note 4, donanımsal anlamda son derece güçlü bir cihaz. Dolayısıyla şuan içerisinde çalışan Android 4.4 KitKat sürümüyle herhangi bir yavaşlık ve aksama söz konusu değil. Tahmin edilebileceği üzere Android 5.0, Galaxy Note 4 üzerinde son derece akıcı çalışıyor. İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 modeli için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesi, Galaxy S5 modeliyle birlikte Aralık ayı içerisinde dağıtılmaya başlanacak. Umuyoruz ki ülkemizde de Aralık ayı içerisinde dağıtılır.

SamMobile tarafından daha önce Galaxy Note 3, Galaxy S4 ve Galaxy S5 modelleri için Android 5.0 videoları yayınlanmıştı. Bu videolara ise aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz :

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.