Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 4 Aynı Yerden Büküldü!

Galaxy Note 4 Aynı Yerden Büküldü!

PAYLAŞ

Samsung’un dev ekranlı phablet modeli Galaxy Note 4, küresel pazarda bazı ülkelerde satışa çıktı. Ülkemizde ise kısa bir süre sonra satışa çıkmış olacak. Peki büyüklük konusunda iPhone 6 Plus ile yarışan Galaxy Note 4, bükülüyor mu?

Unbox Therapy isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan ilk videoyu hatırlarsınız. iPhone 6 Plus modelinin bükülme sorunundan ilk bahseden kanal olan Unbox Therapy, bu sefer Galaxy Note 4’ü büküyor. Sağlamlık konusunda telefonları değerlendirmemize yeni bir bakış açısı kazandıran bu bükme işleminden Galaxy Note 4 biraz daha sağlam çıkıyor. Yani durum iPhone 6 Plus kadar vahim değil çünkü aksi yönde bir bükme gerçekleştirildiğinde telefonu tekrar düzeltmeniz mümkün oluyor. Zaten videoda da telefon tekrar düzeltiliyor.

Galaxy Note 4’ün Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Tüm bu bükme ve düzeltme işlemlerinden sonra asıl dikkat çeken nokta iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 4’ün aynı yerden bükülmeye başlaması. Tam olarak ses açıp kapatma tuşlarının etrafından bükülen telefonlarda gerçekten bir hata mı var yoksa metal gövdeli telefonların en büyük kusuru bu kolay bükülme sorunu mu ilerleyen aylarda göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.