Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 4 için Pilli Kılıf Çıktı

Galaxy Note 4 için Pilli Kılıf Çıktı

PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note 4 için Mugen, pilli kılıf geliştirdi. Bataryalı kılıf ile Note 4’ün pil ömrünü 3 kat artırabiliyorsunuz. Note 4 için pilli kılıf modelleri arasında önemli bir yere oturan Mugen nispeten uygun fiyatıyla dikkat çekici bir ürün olmuş.

Phablet kategorisinde dev Samsung akıllı telefon Note 4’ün dahili bataryası 3220 mAh kapasiteye sahip. Zaten Galaxy Note serisi cihazlar oldukça uzun pil kullanım ömrü sunmalarıyla dikkat çeken cihazlar. Mugen ise bu deneyimi oldukça zenginleştirecek bir ürünle karşımıza çıktı. Yeni duyurulan Galaxy Note 4 pilli kılıf, tek başına 6640 mAh pil kapasitesine sahip. Yani kendinizi ek olarak 2 Galaxy Note 4 pili taşıyormuş gibi düşünebilirsiniz. HLI-N910XL koduna sahip olan Mugen Galaxy Note 4 pilli kılıfın fiyatı 90 Dolar ve ürün henüz yeni satışa çıktı. 200 TL gibi bir fiyata sahip olan bu ürüne kargo dahil 250 TL’ye sahip olabileceğinizi düşünürseniz aslında son derece ekonomik. Neden ekonomik olduğunu açıklamak gerekirse ;

Mugen Galaxy Note 4 Pilli Kılıf
Mugen Galaxy Note 4 Pilli Kılıf

Orijinal Galaxy Note 4 bataryası almak isterseniz ödemeniz gereken rakam 120 – 150 TL arasında değişiyor. Belkide daha fazla. Ancak Mugen Galaxy Note 4 pilli kılıfı alırsanız 2 adet Galaxy Note 4 bataryasını cihazın arkasında şık sayılabilecek bir kılıfla taşımış olacaksınız. Cihazınızı %0’dan %100’e 2 kere şarj edebileceksiniz.

Mugen pilli kılıf aynı zamanda NFC ve Qi kablosuz şarj özelliğini de destekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.