Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 4 Kutu Açılış Videosu

Galaxy Note 4 Kutu Açılış Videosu

PAYLAŞ

Berlin’de düzenlenen IFA fuarında tanıtılan Galaxy Note 4 modelinin çıkış tarihi hızla yaklaşıyor. Ülkemizde 1 ay içerisinde satışa çıkacak olan Galaxy Note 4’ün ilk kutu açılış videosu yayınlandı. Samsung’un kendi ürünlerine ait videolarının yayınlandı SamsungTomorrow isimli YouTube kanalında yayınlanan video, Galaxy Note ailesini sevenleri hayli mutlu edecek.

Phablet olarak adlandırılan ve kendi kategorisinin öncüsü olan Galaxy Note ailesinin yeni üyesi her zaman olduğu gibi son derece güçlü ve üstün bir donanıma sahip. 5.7″ boyuta sahip Quad HD çözünürlükte ekran, Snapdragon Krait 450 mimarisinde 2.7GHz işlemci / 1.3 GHz Cortex-A53 & 1.9GHz Dört çekirdekli Cortex-A57 işlemci, 3GB RAM, 3220 mAh kapasiteli batarya ile satışa çıkacak olan Galaxy Note 4 her zaman olduğu gibi S-Pen ile donatılmış durumda.

Bir önceki Note modeline göre özellikle ekran ve tasarım konusunda büyük iyileşme içeren Samsung Galaxy Note 4, dev ekranlı akıllı telefonlar arasında büyük ölçüde dikkat çekecek. Kutu açılış videosunda en dikkat çeken noktalardan bir taneside daha önce ahşap desenli kutular kullanan Samsung’un Galaxy Note 4’de değişikliğe gittiği. Gri renge sahip kutu daha önce olduğu gibi yine tamamen geri dönüştürülebilir kağıt ve mürekkep kullanarak çevreyi kirletmiyor. Son olarak videonun Korece olduğunu belirtelim. İyi seyirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.